মাত্র ১৩ টকাত ৰেডমি নোট 7 ৷ redmi note 7 only rs 13



মাত্র ১৩ টকাত ৰেডমি নোট 7 প্রো ৷ redmi note 7 pro only rs 13


ভুলতেও এনেবোৰ লিঙ্কত ক্লিক নকৰিব
স্কেম মেছেজবোৰ whatsapp ৰ জৰিয়তে বিয়পে

বর্তমানে ৪জি  যুগত আমি নতুন নতুন বস্তু আবিষ্কাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছো । প্ৰযুক্তিৰ উন্নতিৰ লগে লগে একেদৰে স্কেম বা ঠগোৱাৰ নতুন নতুন পদ্ধতি ও বাঢ়ি গৈছে। এইবোৰৰ ভিতৰত এটা ডাঙৰ স্কেম হল  মোবাইল স্কেম। ইয়াৰ দ্বাৰা নতুন প্রচলিত কোনো স্মার্টফোনক খুব কম দামত তথা হুৱহ Amazon বা flipkart ৰ দৰে চাইটৰ বনাই মুকলি কৰি দিয়া হয়। এই স্কেম প্রধানত whatsapp বা facebook messenger ৰ মাধ্যমেৰে বিয়পে ।ধৰি লওঁক  মেছেজটো এনেকুৱা হব পাৰে , ‘ buy redmi note 7 pro only rs.. কিন্তু তাৰ আচল মূল্য  ১৩, ৯৯৯, পোৱা যাব মাত্ৰ  ১৩ টকাত ‘তাৰ লগত এটা লিংক দিয়াও হয়। লিংক ক্লিক কৰিলেই তাক whatsapp ত দহজনক পঠিয়াই দিবলৈ কোৱা হয়। এনেদৰেই মেছেজটো এজন এজন কৈ বহুজনলৈ বিয়পি পৰে।



অনেক সময় মেচেজত কোৱা হয় – ” ডিয়াৰ কাষ্টমাৰ, কেবল আপোনাৰ বাবে, xiaomi ৰ নতুন redmi note 7 pro মাত্র ১৩/- টকাত , খৰধৰ কৰক , সীমিত সময়ৰ বাবেহে , লিংকত follow কৰক “। মেছেজটোক সঠিক প্রমানৰ  উদ্দেশ্যে যিজন ব্যক্তি মেছেজটো পঠিয়াইছে তেওঁৰ নাম ‘এইচ্ পি – মি চেল ‘ দিয়া  হয়। এনেধৰনৰ লিংকত এজনে টুইটাৰত  xiaomi ক সোধাত  xiaomi ৰ তৰফৰ পৰা ৰিপ্লাইত কোৱা হৈছে "এয়া সম্পূৰ্ণ নকল, আৰু এনেধৰণৰ মেছেজবোৰত কোনোৱে বিশ্বাস নকৰে যেন  ”

 mi India ৰ পৰা কোৱা হৈছে  – “যদি এনে কোনো মেছেজ বোৰ আপোনাৰ তাত আহে তেন্তে তাক বিশ্বাস নকৰি xiaomi ৰ official site ত গৈ চাওক (http://mi.com)। যদি সেয়া সচা তেন্তে official site ত তো তাৰ বিষয়ে তথ্য থাকিব ”

Redmi note 7  features :

XIAOMI REDMI NOTE 7 অচিৰেই মুকলি কৰা হব। অনলাইন যোগে আপুনি তাক ক্ৰয় কৰিব পাৰে। ফোনত থাকিবলগীয়া ফিয়েচাৰ্ড সমুহ হল



Display 6.30-inch
Processor 2.2GHz
Front Camera 13-megapixel
Resolution 1080x2340 pixels
RAM 3GB
অপাৰেটিং চিষ্টেম OS Android Oreo
Storage 32GB
Rear Camera 48-megapixel + 5-megapixel
Battery Capacity4000mAh


Redmi note 7 launch date কেতিয়া launch হব redmi note 7

February 13 তাৰিখত redmi note 7(Rs. 10,390) আৰু  Xiaomi Redmi Note 7 Pro (Rs. 14,990) টো  27th Mar 2019 ত উপলব্ধ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

Redmi note 7 in guwahati..

আপুনি যদি অনলাইন যোগে কিনিবলৈ সক্ষম নহয় তেন্তে গুৱাহাটীৰ কিছুমান মোবাইল দোকানত তাক অফলাইন যোগেও ক্ৰয় কৰিব পাৰিব

Post a Comment

0 Comments